Najbezpieczniejsze słuchawki dla rodzica

O tym jak fajne jest bycie tatą wie każdy z nas. Wiemy też ile pracy wymaga od rodziców opieka nad dzieckiem, ale należy zawsze starać się znaleźć również trochę czasu dla siebie. Najpopularniejszą tego formą jest słuchanie muzyki. Jednak nie zawsze jest to bezpieczne, bo tracimy przez to kontakt z dzieckiem. Na szczęście jest firma, która postanowiła rozwiązać ten problem. Aftershokz to słuchawki, które działają na zasadzie przewodnictwa kostnego.

Jak to działa?

Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk przekazywany jest przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu słyszymy bardzo dobrze zarówno muzykę jak i otoczenie. Warto dodać, że działają one przez Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablami. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin. Giętki i lekki pałąk sprawia, że nosi się je bardzo wygodnie. Nie straszne są też drobne zachlapania czy pot. Za pomocą przycisku wielofunkcyjnego można odbierać połączenia telefoniczne także można prowadzić rozmowy telefoniczne i słyszeć całe otoczenie.

W słuchawkach szybko zakochali się biegacze i rowerzyści, którzy mogą słuchać muzyki i słyszeć ruch miejski. Sposobów na ich wykorzystanie może być więcej, a wszystko zależy o
d waszej kreatywności. O wszelkie kwestie techniczne zadbał producent – firma Aftershokz.

Słuchawki dostępne są na stronie: aftershokz.pl

ELMALKI