Jaką koszulę męską wybrać?

Na co dzień każdy mężczyzna chce wyglądać elegancko. W garderobie każdego stylowego pana powinny znaleźć się koszule męskie. W szczególności przydadzą się mężczyznom, którzy pracują w biurze czy są reprezentantami większych firm. Koszula powinna być przede wszystkim wygodna oraz odpowiednio dopasowana. Wiele osób nie wie, jak wybrać idealną koszulę, dlatego podpowiadamy, jak to zrobić! 

Rodzaje koszul męskich

Przy wyborze koszuli męskiej należy zwrócić uwagę między innymi na krój, rozmiar, kołnierzyk oraz model.  Krój koszuli możemy podzielić na Slim Fit, Regular oraz Relaxed. Krój Slim Fit jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją sylwetkę, oznacza to, że koszula odpowiednio przylega do ciała. Krój Regular natomiast nie ma wcięcia w talii, dlatego doskonale sprawdzi się dla osób, które chcą wyglądać elegancko i oraz czuć się wygodnie na co dzień. Koszula o kroju Relaxed przeznaczona jest dla mężczyzn, których waga znacznie waha się w czasie. Rozmiary koszuli męskich są standardowe, czyli S, M, L, XL

Jak wybrać koszulę męską?

Wybierając koszule męskie, warto zwrócić uwagę na przede wszystkim na wygodę. Jak wybrać koszulę męską? Wybierając koszule męskie, warto zwrócić uwagę na przede wszystkim  na wygodę i czy jesteśmy w stanie zapiąć guzik i swobodnie oddychać. Tutaj warto spojrzeć na szew łączący barki, który powinien być tam, gdzie naturalnie kończy się bark. Nie bez znaczenia jest także szerokość kołnierzyka. Ten dzieli się na krój prosty-kent, który jest najczęściej wybierany przez mężczyzn. Możemy również wybrać fason włoski, który sprawdzi się raczej na szczególne okazje. Na co dzień świetnie swoje zastosowanie znajdzie ostatni krój, czyli button down. Kupujący musi wiedzieć, z jakiego materiału powinna być wykonana koszula. Najczęściej spotykane materiały to koszule jeansowe, sportowe, flanelowe, bawełniane, lniane, jedwabne. Każda koszula nadaje się na inną okazję, dlatego przy wyborze należy zwracać szczególną uwagę na okoliczności, w jakich będziemy ją zakładać.

Jakie kolory koszuli będą modne wiosną 2020?

Panowie wybierają na co dzień różnego typu koszule męskie, stawiając najczęściej na uniwersalne zestawy. Panowie wybierają na co dzień różnego typu koszule męskie, stawiając najczęściej na uniwersalne zastosowanie. Jednak tej wiosny królować będzie nie tylko szarość i czerń, ale również różnorodne ferie barw, dzięki którym każdy mężczyzna będzie miał okazję, by siebie wyrazić. Tej wiosny największym hitem w modzie męskiej okazał się powracający kolor różowy. Różnorodne odcienie będziemy mogli zobaczyć nie tylko na koszulkach, ale również na stylowych spodniach czy T-shirtach męskich. Tegoroczne trendy wiosenne stawiają przede wszystkim na swobodę w stylu i wolność w łączeniu różnorodnych wzorów. Męskie stylizacje z pewnością staną się bardziej urozmaicone. Tej wiosny największym hitem w modzie męskiej okazał się powracający kolor różowy.  

ELMALKI