Idealny prezent dla Twojego dziecka

Każdy z nas lubi prezenty, jednak najbardziej cieszą się z nich ci najmłodsi. Dostając prezent, o który prosiły w liście do Świętego Mikołaja, czują, że spełniają się ich marzenia. Jeżeli jednak chcemy zaskoczyć swoje pociechy, poprzez podarowanie im oryginalnego prezentu, którym będą mogły się bawić przez dłuższy czas, warto skorzystać z naszych propozycji.

Jaki prezent dla niemowlaka?

Dla dzieci od 6 miesięcy doskonałym pomysłem będzie zestaw miękkich klocków od B.Toys. Zabawa z wykorzystaniem tych klocków sensorycznych będzie świetną okazją do rozwijania wszystkich zmysłów maluchów. Przeznaczone do tego, by je gryźć, ściskać, a nawet wrzucać do wanny w trakcie kąpieli, zapewnią długie godziny spędzone na zabawie. Na każdym klocku znajdują się wypukłości, stworzone do tego, by zapewnić jak najlepsze bodźce sensoryczne dla małych rączek. Poza tym właściwościami klocków firmy B.Toys możemy używać jak zwykłych klocków – budować z nich budowle, układać rozmaite kombinacje, czy też wykorzystywać do nauki poznawania kolorów.

Innym zestawem proponowanym dla najmłodszych jest zestaw 4 piłek sensorycznych. Różne faktury i kolory, sprawiają, że zabawa może odbywać się przez długie godziny. Każda piłka ma jakąś funkcję: jedna z nich świeci, inna wydaje dźwięki, zaś pozostałe nadają się na gryzak oraz grzechotkę. Ten wyjątkowy produkt marki B.Toys można z powodzeniem wykorzystać w celach terapeutycznych.

Jaki prezent dla przedszkolaka?

Dla tych nieco starszych polecamy wyjątkowy produkt, jakim jest dwustronna tablica. Ten znikopis przeznaczony jest do wykonywania rysunków za pomocą wody. Korzystanie z niego jest banalnie proste – wystarczy dołączone mazaki uzupełnić wodą i tworzyć swoje dzieła bez ograniczeń. Tablica jest wykonana z łatwo wysychającego płótna – podczas czekania aż wyschnie, można przewrócić ją na drugą stronę, by dalej rysować.

Inną propozycją dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z cyframi, jest drewniana układanka „Tęczowe cyferki” od producenta, jakim jest B.Toys. Zestaw składa się z cyfr od 1 do 9 oraz 10 i drewnianej podstawy, na której układane są cyfry. Można się nią bawić na wiele sposobów – poprzez dopasowywanie kształtów, naukę liczb, cyfr oraz kolorów czy też doskonalenie umiejętności liczenia i przeliczania. Solidne wykonanie i wytrzymałość materiałów, sprawia, że jest to zakup, który będzie nam towarzyszył przez długie lata. Ponadto, w myśl zasady, którą kieruje się producent B.Toys – „Bądźmy EKO”, opakowanie, w którym znajduje się produkt, zostało zredukowane do minimum.

ELMALKI