Czy warto zainwestować w słynny kask Schuberth E1?

Każda podróż motocyklowa to niezwykła przygoda, a także moc wrażeń. Prawdziwi fani motocykli przeżywają wielkie emocje czując prędkość oraz wiatr we włosach. Oczywiście w przenośni, gdyż posiadanie kasku jest obowiązkowe. A wybór jest tu duży, gdyż oprócz tańszych są także droższe jak Schuberth E1. Ten oto model nazywany jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku, a jego zalety i właściwości są podobno znakomite. Czy to prawda? Czy jest sens zainwestować parę groszy więcej właśnie w taki kask? O tym poniżej.

Właściwości kasku Schuberth E1

Kask Schuberth E1 to od lat uznawany jest za znakomity model, który pojawia się w ofercie praktycznie każdego lepszego sklepu motocyklowego. Motocykliści, którzy mieli już okazję testować kask zwracają uwagę na to, że przede wszystkim łączy on cechy różnego typu kasków motocyklowych. Otóż ogólnie jest to kask w typie szczękowym jednak dzięki wyposażeniu, budowie czy właściwościom łączy on cechy standardowych kasków z wymagającymi offroadowymi. Wszystko to zawdzięczać można ciekawym rozwiązaniom zastosowanym przez producenta jak też sprawdzonym metodom i technologiom. To wszystko sprawia, że kask Schuberth E1 skierowany jest do wszystkich motocyklistów szukających prawdziwych przygód. Doskonała wentylacja, świetna aerodynamika, sportowy wygląd, a także wyciszenie to tylko kilka z najważniejszych cech tego modelu.

Bezpieczeństwo i komfort kasku Schuberth E1

Dzięki wyposażeniu kasku Schuberth E1 w przyjemną w dotyku wyściółkę, którą można prać, a także bardzo odporną i wytrzymałą skorupę zewnętrzną. Każda podróż zarówno ta szybsza jak i wolniejsza może być naprawdę bezpieczna, gdyż kask ten posiada liczne udogodnienia zapewniające jeszcze większy komfort jazdy. Otóż znaleźć można tu między innymi szeroki wizjer, który zapewnia idealne pole widzenia jak też osłonę przeciwsłoneczną, którą można jednym ruchem ręki zdemontować. Dodatkowo dzięki temu, że kask niejednokrotnie był testowany w tunelu aerodynamicznym nie ma tutaj mowy o żadnym hałasie i dyskomforcie podczas jazdy. Każda podróż jest niezwykle bezpieczna, gdyż motocyklista nie jest rozpraszany przez żadne dźwięki.

Jaki jest werdykt? – warto kupić kask czy nie?

Ze względu na swoje liczne zalety kask Schuberth E1 dostępny choćby tutaj https://www.schuberth-kaski.pl/pol_m_E1-70834.html jest naprawdę atrakcyjnym i godnym uwagi rozwiązaniem. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiły, że jest to kask, który jest nie tylko bardzo bezpieczny, ale jednocześnie wygodny i komfortowy w użytkowaniu. A to wszystko pozwala stwierdzić, że warto wydać nieco więcej pieniędzy na kask o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach.

ELMALKI